
Foarte surprinzator, "dupa lupte seculare care au durat 30 ani"(I.L. Caragiale), juriul(adica Sasha si Myriam) a decis ca SunLoVeR(adica eu) sa castige marele si ravnitul premiu "Blogul de aur" !!! SunLoVeR multumeste foarte mult juriului si a promis ca va incerca sa nu dezamageasca si sa continue pe acelasi drum.
Multumesc!
Prin urmare, asa cum este obiceiul, eu va trebui sa-l ofer mai departe altor 10 persoane. E foarte greu, dar totusi voi incerca sa-i scriu pe aceia care merita acest premiu minunat:
Criss
Ruth
Annie Benny
D.
Ioan
White Angel(Anne-Mary)
Drops
...Toti meritati acest premiu, toti cei care munciti la schimbarea lumii in bine, toti care vor sa faca CEVA in viata asta minunata:X
Va multumesc mult pentru efort!
Premiul are urmatoarele reguli:
1. afisarea premiului
2. afisarea linkului celui care a acordat acest premiu
3. oferirea lui la 10 bloggeri
4. informarea bloggerilor prin mesaj