Ma intreb daca e cineva pregatit sa dea bacul...:-?
Doar ma intreb...:-?
Ca stiu ca putini sunt cei care au avut chef sa invete. Pana si profii abia au venit la scoala si nu multi si-au facut cat de cat treaba. Mai mult au fost concentrati pe aparentele "salarii mici", ca de fapt au unii niste salarii:-j
Ar fi frumos totusi sa avem rezultate bune pentru ca generatia sa fie salvata...chiar daca se spune ca suntem o generatie ratata. Cel putin clasa mea...am fost cei mai marginalizati in tot liceul...si am avut o diriginta care nici nu i-a pasat de noi, in niciun moment. A trebuit sa invatam sa ne descurcam singuri, si asa am facut. Poate ar fi fost altfel daca ar fi existat oameni sa fie mai aproape de noi, poate ne-ar fi parut rau si mai tare ca s-a terminat liceul..Insa, in situatia de fata, nici nu-mi pasa prea tare, decat de colegii care i-am avut si cu care m-am inteles foarte bine. Sper sa raman prieteni cu o mare parte din ei si sa mai colaboram pe parcurs.
Dar, revenind la problema de mai devreme, cine e pregatit pentru bac?
In mare parte, nimeni... Dar se poate copia, asa ca:-j
So, cei care dati examen, Bafta multa ! Aveti incredere in voi. NU-i lasati pe profi sa va smechereasca cu intrebari capcana[-x. Pastrati-va calmul si concentrarea. Asta e tot.